| Marka Adı: | Starlux |
| Model Numarası: | ECO-GS6015JW |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | US$36.78/pcs |
| Ödeme Şartları: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C |
| Tedarik Yeteneği: | 3000pc/ay |
| Model | ECO-GS6015-JW |
| Renk | Beyaz |
| Dış plaka | 0.5mm SS |
| Yakıcı | Alüminyum kalıplı koltuk, Enamel Yangın Kapak, 4*8mm IEF Demir Çerçeve |
| Düğme | Paslanmaz çelikten yeni PP |
| Hava hortumu | D11.5*0.5mm |
| Güvenlik Valfi | Alüminyum - D0.7mm*1pc + D0.6mm*2pc + D0.5mm*2pc |
| Traheal | D14*0.6mm |
| Hediye Kutusu | 660*200*525 mm, 11.45 kg |
| Karton | 660*20*525 mm, 1 adet/CTN, 12.38 kg |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar