| Merknaam: | ECOBRIDGE |
| Modelnummer: | Eco-GS6015B |
| MOQ: | 10 STUKS |
| Prijs: | US$ 24.51/pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram,L/C |
| Toeleveringsvermogen: | 3000 stks/maand |
| Model | ECO-GS6015B |
| Kleur | Zwart |
| Buitenplaat | 0,5 mm Roestvrij Staal |
| Vermogen | 2,2 kW*1 + 1,5 kW*2 + 1 kW*2 (524 g/u) |
| Knop | Nieuw PP met roestvrij staal |
| Luchtslang | D11,5*0,5 mm |
| Veiligheidsklep | Aluminium - D0,7 mm*1 stuk + D0,6 mm*2 stuks + D0,5 mm*2 stuks |
| Trachea | D14*0,6 mm |
| Geschenkdoos | 660*180*525 mm, 7,2 kg |
| Doos | 660*180*525 mm, 1 stuk/CTN, 7,2 kg |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies