| Ονομασία μάρκας: | Electric Stove |
| Αριθμός μοντέλου: | ECO-ES5701 |
| MOQ: | 60 |
| Τιμή: | $3.2 |
| Όροι πληρωμής: | 100% προκαταβολή |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 5000 τμχ/μήνα |
| Σχήμα | ΕΠΙΤΡΟΠΟΙΗΣΗ |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ηλεκτρική ενέργεια | 1000W, 110V-120V/220-240V, καλώδιο PVC, 0,75mm2 |
| Θέρμανση | D132mm Θέρμανση × 1pc |
| Κουμπί ελέγχου | Νέο PP με ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εξωτερική πλάκα | 0.3mm Ζυγισμένη επιφάνεια σιδήρου |
| Μέγεθος θυρίδας δώρων | 215 × 55 × 250 χιλιοστά |
| Χρόνος παραγωγής | 4-5 εργάσιμες μέρες |
| Προδιαγραφές για το κουτί | 455×260×500mm, 12 τεμάχια/CTN, 15kg |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές