| Merknaam: | Electric Stove |
| Modelnummer: | ECO-ES5701 |
| MOQ: | 60 |
| Prijs: | $3.2 |
| Betalingsvoorwaarden: | 100% voorschot |
| Toeleveringsvermogen: | 5000 stks/maand |
| Model | ECO-ES5701 |
| Kleur | Zwart |
| Energie & Elektriciteit | 1000W, 110V-120V/220-240V, PVC-kabel, 0,75mm2 CCA-draad met VDE-plug |
| Verwarming | D132mm Verwarming × 1pc |
| Beheersknop | Nieuw PP met roestvrij staal |
| Buitenplaat | 0.3 mm gegalvaniseerde ijzeren coating |
| Afmetingen van de cadeaubon | 215 × 55 × 250 mm |
| Productietijd | 4-5 Werkdagen |
| Specificaties voor kartonnen dozen | 455 × 260 × 500 mm, 12 stuks per CTN, 15 kg |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies