| Marka Adı: | Electric Stove |
| Model Numarası: | EKO-ES5701 |
| Adedi: | 60 |
| Fiyat: | $3.2 |
| Ödeme Şartları: | %100 Peşin Ödeme |
| Tedarik Yeteneği: | 5000 adet/ay |
| Model | ECO-ES5701 |
| Renk | Siyah |
| Güç ve Elektrik | 1000W, 110V-120V/220-240V, PVC Kablosu, 0.75mm2 CCA Kablosu |
| Isıtma | D132mm ısıtıcı × 1pc |
| Kontrol düğmesi | Paslanmaz çelikle yeni PP |
| Dış plaka | 0.3mm Galvanizli Demir Kaplama |
| Hediye Kutusu Boyutları | 215 × 55 × 250 mm |
| Üretim Zamanı | 4-5 İş Günü |
| Karton Özellikleri | 455×260×500 mm, 12 adet/CTN, 15 kg |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar