| Nazwa marki: | Electric Stove |
| Numer modelu: | ECO-ES5701 |
| MOQ: | 60 |
| Cena: | $3.2 |
| Warunki płatności: | 100% zaliczki |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 5000 sztuk/miesiąc |
| Model | ECO-ES5701 |
| Kolor | Czarne |
| Energetyka i elektrotechnika | 1000W, 110V-120V/220-240V, kabel PVC, 0,75mm2 Drut CCA z wtyczką VDE |
| Ogrzewacz | D132mm Grzejnik × 1 sztuk |
| Głowica sterowania | Nowy PP ze stali nierdzewnej |
| Płytka zewnętrzna | 0.3mm Żelazne powłoki galwanizowane |
| Rozmiary pudełka podarunkowego | 215 × 55 × 250 mm |
| Czas produkcji | 4-5 dni roboczych |
| Specyfikacje kartonu | 455×260×500 mm, 12 sztuk na CTN, 15 kg |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje