| Marka Adı: | Starlux |
| Model Numarası: | Eco-27722 |
| Adedi: | 10 adet |
| Fiyat: | US$55.36/pcs |
| Ödeme Şartları: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C |
| Tedarik Yeteneği: | 3000pc/ay |
| Model | ECO-27722 |
| Dış plaka | SUS201 paslanmaz çelik, 0.6mm kalınlığında malzeme |
| Fırın | CBACD Shabaf, 3.3kw/ 2.75kw/ 1.75kw*2/ 1.0kw |
| Fırın Rack | Enamel paslı demir çerçeve |
| Düğme | Metal Düğme-C |
| Voltaj | 1.5V DC ateşleyici |
| Valf | Dövme valfi (alev çıkma koruması olmadan) |
| Adaptör | A3 demir bağlantısı |
| Ürün Boyutu | 860×550×140mm, 12.5KG |
| Karton Boyutu | 910×550×140mm, 13.2kg, 1 adet/CTN |
| Hacim | 0.07CBM |
| Konteyner Kapasitesi | 20GP/40 HQ: 390/960 adet. |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar