| Merknaam: | Starlux |
| Modelnummer: | ECO-27722 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | US$55.36/pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Toeleveringsvermogen: | 3000 pcs/maand |
| Model | ECO-27722 |
| Buitenplaat | SUS201 roestvrij staal, materiaaldikte 0,6 mm |
| Kookplaten | CBACD Shabaf, 3.3kw/ 2.75kw/ 1.75kw*2/ 1.0kw |
| Kookplaat | Ruimte van ijzer van emailleroest |
| Gordel | Metalen knop-C |
| Spanning | 1.5V gelijkstroomontsteking |
| Valve | Impulsventiel (zonder vlambestrijding) |
| Adapter | A3 ijzeren aansluiting |
| Grootte van het product | 860 x 550 x 140 mm, 12,5 kg |
| Afmeting doos | 910 × 550 × 140 mm, 13,2 kg, 1 stuks per CTN |
| Volume | 0.07CBM |
| Containercapaciteit | 20GP/40 HQ: 390/960 stuks |