| Nazwa marki: | Starlux |
| Numer modelu: | ECO-27722 |
| MOQ: | 10szt |
| Cena: | US$55.36/pcs |
| Warunki płatności: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000pcs/miesiąc |
| Model | ECO-27722 |
| Płyta zewnętrzna | Stal nierdzewna SUS201, grubość materiału 0,6 mm |
| Kuchenka | Sabaf, 3,3 kW / 2,75 kW / 1,75 kW*2 / 1,0 kW |
| Ruszt kuchenki | Emaliowana rama z żeliwa |
| Pokrętło | Metalowe pokrętło-C |
| Napięcie | Zapłonnik 1,5 V DC |
| Zawór | Zawór impulsowy (bez zabezpieczenia przeciwwypływowego) |
| Adapter | Złącze żelazne A3 |
| Rozmiar produktu | 860×550×140 mm, 12,5 kg |
| Rozmiar kartonu | 910×550×140 mm, 13,2 kg, 1 szt./CTN |
| Objętość | 0,07 CBM |
| Pojemność kontenera | 20GP/40 HQ: 390/960 szt. |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje