| Nazwa marki: | Starlux |
| Numer modelu: | ECO-S5701 |
| MOQ: | 100pcs |
| Cena: | US$44.3~47 |
| Warunki płatności: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000pcs/miesiąc |
| Model | S5701 |
| Materiał płyty zewnętrznej | SUS201 Stal nierdzewna |
| System zapłonu | Automatyczne zapalenie |
| Konfiguracja palnika | ABCCD Shabaf (3.3/2.75/1.75/1.75/1.0kw) |
| Napięcie zapłonu | 1.5V prądu stałego |
| Stół kuchenny | Wsparcie z żeliwa |
| Złącze | Adapter żelazny |
| Rodzaj zaworu | Zawór impulsowy (bez zabezpieczenia przed wybuchem płomienia) |
| Wymiary produktu | 760 * 510 mm |
| Wymiary opakowania | 810 * 550 * 140 mm |