| Ονομασία μάρκας: | Starlux |
| Αριθμός μοντέλου: | ECO-S5701 |
| MOQ: | 100pcs |
| Τιμή: | US$44.3~47 |
| Όροι πληρωμής: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 3000pcs/μήνα |
| Σχήμα | S5701 |
| Υλικό εξωτερικής πλάκας | SUS201 Ατσάλι ατσάλι |
| Σύστημα ανάφλεξης | Αυτόματη ανάφλεξη |
| Διαμόρφωση καυστήρα | ABCCD Shabaf (3.3/2.75/1.75/1.75/1.0kw) |
| Τετάρτη | 1.5V DC |
| Κεραμίδας καυστήρα | Υποστήριξη από χυτοσίδηρο |
| Συνδετήρας | Διορθωτής σιδήρου |
| Τύπος βαλβίδας | Βαλβίδα παλμού (χωρίς προστασία κατά της έκρηξης) |
| Μέγεθος προϊόντος | 760 * 510 mm |
| Διάμετροι συσκευασίας | 810 * 550 * 140 mm |