| Marka Adı: | Starlux |
| Model Numarası: | EKO-S5701 |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | US$44.3~47 |
| Ödeme Şartları: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C |
| Tedarik Yeteneği: | 3000pc/ay |
| Model | S5701 |
| Dış plaka malzemesi | SUS201 Paslanmaz çelik |
| Çakma Sistemi | Otomatik Çakma |
| Yakıcı yapılandırması | ABCCD Shabaf (3.3/2.75/1.75/1.75/1.0kw) |
| Çakma Voltajı | 1.5V DC |
| Fırın Rack | Dökme demir pan destek |
| Bağlantı | Demir Adaptörü |
| Valf Türü | Dövme Valfi (alev çıkma koruması olmadan) |
| Ürün Boyutları | 760 * 510 mm |
| Paketin Boyutları | 810 * 550 * 140 mm |