| Merknaam: | Starlux |
| Modelnummer: | ECO-S5701 |
| MOQ: | 100 -stcs |
| Prijs: | US$44.3~47 |
| Betalingsvoorwaarden: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Toeleveringsvermogen: | 3000 pcs/maand |
| Model | S5701 |
| Materiaal buitenplaat | SUS201 Roestvrij staal |
| Ontstekingssysteem | Automatische ontsteking |
| Branderconfiguratie | ABCCD Shabaf (3.3/2.75/1.75/1.75/1.0kw) |
| Ontstekingsspanning | 1.5V DC |
| Fornuisrek | Gietijzeren pannendrager |
| Connector | IJzeren adapter |
| Ventieltype | Pulsventiel (zonder vlamuitvalbeveiliging) |
| Productafmetingen | 760 * 510 mm |
| Verpakkingsafmetingen | 810 * 550 * 140 mm |