| Nazwa marki: | Starlux |
| Numer modelu: | ECO-S5761 |
| MOQ: | 100pcs |
| Cena: | US$46~49.5 |
| Warunki płatności: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000pcs/miesiąc |
| Model | S5761 |
| Materiał płyty zewnętrznej | Stal nierdzewna SUS201 |
| Konfiguracja palnika | ABCD Shabaf, 3,3/2,75/1,75/1,75/1,0 kW |
| Napięcie zapłonu | 1,5 V prądu stałego |
| Stojak na piec | Żeliwny wspornik patelni |
| Adapter | Złącze żelazne |
| Typ zaworu | Zawór impulsowy (bez zabezpieczenia przed płomieniem) |
| Wymiary produktu | 760 * 510 mm |
| Wymiary opakowania | 810 * 550 * 140 mm |