| Ονομασία μάρκας: | Starlux |
| Αριθμός μοντέλου: | ΕΟΚ-27722 |
| MOQ: | 10 τεμ |
| Τιμή: | US$55.36/pcs |
| Όροι πληρωμής: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 3000pcs/μήνα |
| Σχήμα | ΕΟΚ-27722 |
| Εξωτερική πλάκα | SUS201 από ανοξείδωτο χάλυβα, πάχος υλικού 0,6 mm |
| Κεραμίδι | CBACD Shabaf, 3.3kw/ 2.75kw/ 1.75kw*2/ 1.0kw |
| Κεραμίδας καυστήρα | Φρέμα από σίδηρο σκουριάς σμάλτου |
| Κουμπί | Μεταλλικός κουμπί-C |
| Τετάρτη | 1Συνεχή ανάφλεξη.5V |
| Κύλινδρο | Κεφάλαιο 3 |
| Προσαρμοστής | Συνδετήρας σιδήρου A3 |
| Μέγεθος προϊόντος | 860×550×140mm, 12,5 κιλά |
| Μέγεθος κουτί | 910×550×140mm, 13,2kg, 1 κομμάτι/CTN |
| Όγκος | 0.07CBM |
| Δυνατότητα εμπορευματοκιβωτίων | 20GP/40 HQ: 390/960pcs |