| Brand Name: | Starlux |
| Model Number: | ECO-27722 |
| MOQ: | 10pcs |
| Price: | US$55.36/pcs |
| Payment Terms: | MoneyGram,Western Union,T/T,L/C |
| Supply Ability: | 3000pcs/month |
| Model | ECO-27722 |
| Outer Plate | SUS201 stainless steel, 0.6mm material thickness |
| Stove | CBACD Shabaf, 3.3kw/ 2.75kw/ 1.75kw*2/ 1.0kw |
| Stove Rack | Enamel rust iron frame |
| Knob | Metal Knob-C |
| Voltage | 1.5V DC igniter |
| Valve | Pulse valve (without flameout protection) |
| Adapter | A3 iron connector |
| Product Size | 860×550×140mm, 12.5KG |
| Carton Size | 910×550×140mm, 13.2kg, 1pcs/CTN |
| Volume | 0.07CBM |
| Container Capacity | 20GP/40 HQ: 390/960pcs |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews