| Nazwa marki: | ECOBRIDGE |
| Numer modelu: | ECO-GS6002B |
| MOQ: | 24 ~ 104 szt |
| Cena: | US$6.66/pcs |
| Warunki płatności: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000pcs/miesiąc |
| Model | ECO-GS6002B |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Palnik | Siedzisko aluminiowe tłoczone, emaliowana głowica palnika, żeliwna rama 3,5*7,5 mm |
| Płyta zewnętrzna | Stal pokryta tworzywem sztucznym 0,4 mm |
| Pokrętło | Nowe PP ze stalą nierdzewną |
| Zawór bezpieczeństwa | Aluminium - D0,7 mm |
| Tchawica | D14*0,6 mm |
| Wąż powietrzny | D11,5*0,5 mm |
| Pudełko prezentowe | 595*335*70 mm, 2,4 kg |
| Karton | 630*335*595 mm, 8 szt./karton, 21,5 kg |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje