| Merknaam: | ECOBRIDGE |
| Modelnummer: | Eco-GS6002B |
| MOQ: | 24 ~ 104 stuks |
| Prijs: | US$6.66/pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Toeleveringsvermogen: | 3000 pcs/maand |
| Model | ECO-GS6002B |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Brander | Geponst Aluminium Zitting, Emaille Vuurkap, 3.5*7.5mm IEF IJzeren Frame |
| Buitenplaat | 0.4mm Plastic Gecoat IJzer |
| Knop | Nieuw PP met Roestvrij Staal |
| Veiligheidsklep | Aluminium - D0.7mm |
| Trachea | D14*0.6mm |
| Luchtslang | D11.5*0.5mm |
| Cadeaubox | 595*335*70mm, 2.4kg |
| Doos | 630*335*595mm, 8st/CTN, 21.5kg |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies