| Ονομασία μάρκας: | ECOBRIDGE |
| Αριθμός μοντέλου: | Eco-GS6002B |
| MOQ: | 24~104 τεμ |
| Τιμή: | US$6.66/pcs |
| Όροι πληρωμής: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 3000pcs/μήνα |
| Σχήμα | Επομένως, δεν θα πρέπει να χρησιμοποιείται το εν λόγω μέτρο για την υποβολή αιτήσεων. |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Καυστήρας | Αλουμινένιο κάθισμα τρύπησης, καπάκι φωτιάς με σμάλτο, σιδερένιο πλαίσιο 3,5*7,5mm IEF |
| Εξωτερική πλάκα | 0.4mm πλαστικό σίδηρο επίστρωσης |
| Κουμπί | Νέο PP με ανοξείδωτο χάλυβα |
| Βαλβίδα ασφαλείας | Αλουμίνιο - D0,7 mm |
| Τραχεία | D14*0,6mm |
| Αεροσωλήνα | D11.5*0,5 mm |
| Κουτί δώρων | 595*335*70mm, 2,4kg |
| Καρτόνι | 630*335*595mm, 8 τεμάχια/CTN, 21,5kg |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές