| Brand Name: | ECOBRIDGE |
| Model Number: | ECO-GS6002B |
| MOQ: | 24~104pcs |
| Price: | US$6.66/pcs |
| Payment Terms: | MoneyGram,Western Union,T/T,L/C |
| Supply Ability: | 3000pcs/month |
| Model | ECO-GS6002B |
|---|---|
| Color | Black |
| Burner | Punching Aluminum Seat, Enamel Fire Cap, 3.5*7.5mm IEF Iron Frame |
| Outer Plate | 0.4mm Plastic Coating Iron |
| Knob | New PP with Stainless Steel |
| Safety Valve | Aluminum - D0.7mm |
| Tracheal | D14*0.6mm |
| Air Hose | D11.5*0.5mm |
| Gift Box | 595*335*70mm, 2.4kg |
| Carton | 630*335*595mm, 8pcs/CTN, 21.5kg |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews