| نام تجاری: | ECOBRIDGE |
| شماره مدل: | eco-gs6002b |
| مقدار تولیدی: | 24 ~ 104 عدد |
| قیمت: | US$6.66/pcs |
| شرایط پرداخت: | MoneyGram ، Western Union ، T/T ، L/C |
| توانایی عرضه: | 3000 قطعه در ماه |
| مدل | ECO-GS6002B |
|---|---|
| رنگ | سیاه |
| سوزنده | صندلی آلومینیومی پرچینگ، کپسول آتش سوزی، قاب آهن 3.5*7.5mm IEF |
| صفحه بیرونی | 0.4mm آهن پوشش پلاستیکی |
| دستکش | PP جدید با فولاد ضد زنگ |
| دریچه ایمنی | آلومینیوم - D0.7mm |
| تنفس | D14*0.6mm |
| لوله هوا | D11.5*0.5mm |
| جعبه هدیه | ۵۹۵*۳۳۵*۷۰ میلی متر، ۲٫۴ کیلوگرم |
| کارتن | ۶۳۰*۳۳۵*۵۹۵ میلی متر، ۸ عدد/CTN، ۲۱٫۵ کیلوگرم |
امتیاز کلی
بررسی اجمالی امتیاز
توزیع تمام رتبهبندیها به شرح زیر است.تمام بررسی ها