| Marka Adı: | ECOBRIDGE |
| Model Numarası: | Eco-GS6002B |
| Adedi: | 24~104 adet |
| Fiyat: | US$6.66/pcs |
| Ödeme Şartları: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C |
| Tedarik Yeteneği: | 3000pc/ay |
| Model | ECO-GS6002B |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Göz | Delikli Alüminyum Yuva, Emaye Ateş Kapağı, 3.5*7.5mm IEF Demir Çerçeve |
| Dış Plaka | 0.4mm Plastik Kaplamalı Demir |
| Düğme | Paslanmaz Çelikli Yeni PP |
| Emniyet Valfi | Alüminyum - D0.7mm |
| Hortum | D14*0.6mm |
| Gaz Hortumu | D11.5*0.5mm |
| Hediye Kutusu | 595*335*70mm, 2.4kg |
| Koli | 630*335*595mm, 8 adet/Koli, 21.5kg |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar