| Nazwa marki: | ECOBRIDGE |
| Numer modelu: | ECO-GS6012 |
| MOQ: | 24~105szt |
| Cena: | US$9.87/pcs |
| Warunki płatności: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000pcs/miesiąc |
| Model | ECO-GS6012L |
| Kolor | Biały |
| Górnik | Siedzenie aluminiowe do przebijania, czapka przeciwpożarowa z emali, ramka żelazna 3,5*7,5 mm IEF |
| Płytka zewnętrzna | 00,4 mm Żelazo powlekane z tworzyw sztucznych |
| Głowica | Nowy PP ze stali nierdzewnej |
| Zawór bezpieczeństwa | Aluminium - D0,7 mm |
| Wydział śluzowy | D14*0,6 mm |
| Węża powietrzna | D11.5*0,5 mm |
| Pudełko prezentów | 610*86*390mm, 3,5 kg |
| Karton | 630*40*6255 mm, 7 sztuk/CTN, 24,5 kg |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje