| Ονομασία μάρκας: | Electric Stove |
| Αριθμός μοντέλου: | ECO-ES5703B |
| MOQ: | 100 |
| Τιμή: | $4.6 |
| Όροι πληρωμής: | 100% Advance Payment |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 5000pcs/month |
| Σχήμα | Επομένως, δεν θα πρέπει να χρησιμοποιείται το εν λόγω μέτρο. |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Δύναμη | 1000W+1000W, 220-240V, καλώδιο PVC 0,75mm 2 σύρμα χαλκού, πρίζα VDE |
| Κουμπί | Νέο PP από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εξωτερική πλάκα | 0.3mm Ζυγισμένη επιφάνεια σιδήρου |
| Κουτί δώρων | 430*62*245mm, 1,25KG |
| Παραγωγή | 4-5 εργάσιμες μέρες |
| Καρτόνι | 535*255*445mm, 8 τεμάχια/CTN, 11kg |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές