| Merknaam: | Electric Stove |
| Modelnummer: | ECO-ES5703B |
| MOQ: | 100 |
| Prijs: | $4.6 |
| Betalingsvoorwaarden: | 100% Advance Payment |
| Toeleveringsvermogen: | 5000pcs/month |
| Model | ECO-ES5703B |
| Kleur | Zwart |
| Kracht | 1000W+1000W, 220-240V, PVC-kabel 0,75mm 2 Koperdraad, VDE-plug |
| Gordel | Nieuw PP met roestvrij staal |
| Buitenplaat | 0.3 mm gegalvaniseerde ijzeren coating |
| Geschenkdoos | 430 x 62 x 245 mm, 1,25 kg |
| Productie | 4-5 Werkdagen |
| Verpakking | 535*255*445mm, 8 stuks/CTN, 11 kg |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies