| Marka Adı: | Electric Stove |
| Model Numarası: | ECO-ES5703B |
| Adedi: | 100 |
| Fiyat: | $4.6 |
| Ödeme Şartları: | 100% Advance Payment |
| Tedarik Yeteneği: | 5000pcs/month |
| Model | ECO-ES5703B |
| Renk | Siyah |
| Güç | 1000W + 1000W, 220-240V, PVC Kablo 0.75mm 2 Bakır Tel, VDE Plug |
| Düğme | Paslanmaz Çelikle Yeni PP |
| Dış plaka | 0.3mm Galvanizli Demir Kaplama |
| Hediye Kutusu | 430*62*245mm, 1.25KG |
| Üretim | 4-5 İş Günü |
| Karton | 535*255*445mm, 8 adet/CTN, 11 kg |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar