| Nazwa marki: | Electric Stove |
| Numer modelu: | ECO-ES5703B |
| MOQ: | 100 |
| Cena: | $4.6 |
| Warunki płatności: | 100% Advance Payment |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 5000pcs/month |
| Model | ECO-ES5703B |
| Kolor | Czarne |
| Władza | 1000W+1000W, 220-240V, kabel PVC 0,75 mm 2 Drut miedziany, wtyczka VDE |
| Głowica | Nowy PP ze stali nierdzewnej |
| Płytka zewnętrzna | 0.3mm Żelazne powłoki galwanizowane |
| Pudełko prezentów | 430*62*245 mm, 1,25 kg |
| Produkcja | 4-5 dni roboczych |
| Karton | 535*255*445mm, 8 sztuk/CTN, 11 kg |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje