| Merknaam: | Electric Stove |
| Modelnummer: | ECO-ES5702 |
| MOQ: | 120 |
| Prijs: | $3.3 |
| Betalingsvoorwaarden: | 100% voorschot |
| Toeleveringsvermogen: | 5000 stks/maand |
| Model | ECO-ES5702 |
| Kleur | Wit |
| Materiaal van de knop | Nieuw PP met roestvrij staal |
| Buitenplaat | 0.3 mm gegalvaniseerde ijzeren coating |
| Vermogensspecificaties | D132mm Verwarmer × 1pc / 1000W, 220-240V, PVC-kabel, 0,75mm2 CCA-draad met VDE-plug |
| Afmetingen van het product | 210 × 229,6 × 64,1 mm |
| Meesterkarton | 455 × 260 × 500 mm, 15 kg, 12 stuks/CTN |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies