| Nazwa marki: | Electric Stove |
| Numer modelu: | ECO-ES5702 |
| MOQ: | 120 |
| Cena: | $3.3 |
| Warunki płatności: | 100% zaliczki |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 5000 sztuk/miesiąc |
| Model | ECO-ES5702 |
| Kolor | Biały |
| Materiał przycisku | Nowy PP ze stali nierdzewnej |
| Płytka zewnętrzna | 0.3mm Żelazne powłoki galwanizowane |
| Specyfikacje mocy | D132mm Grzejnik × 1pc / 1000W, 220-240V, kabel PVC, 0,75mm2 Drut CCA z wtyczką VDE |
| Wymiary produktu | 210 × 229,6 × 64,1 mm |
| Karton główny | 455 × 260 × 500 mm, 15 kg, 12 sztuk/CTN |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje