| Ονομασία μάρκας: | Electric Stove |
| Αριθμός μοντέλου: | ECO-ES5702 |
| MOQ: | 120 |
| Τιμή: | $3.3 |
| Όροι πληρωμής: | 100% προκαταβολή |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 5000 τμχ/μήνα |
| Σχήμα | ΕΠΙΤΡΟΠΟΙΗΣΗ |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό χειροπέδου | Νέο PP με ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εξωτερική πλάκα | 0.3mm Ζυγισμένη επιφάνεια σιδήρου |
| Προδιαγραφές ισχύος | D132mm Θερμαντήρας × 1pc / 1000W, 220-240V, PVC καλώδιο, 0,75mm2 CCA καλώδιο με VDE βύσμα |
| Μέγεθος προϊόντος | 210 × 229,6 × 64,1 mm |
| Κάρτον | 455 × 260 × 500 mm, 15 kg, 12 τεμάχια/CTN |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές