| Marka Adı: | Electric Stove |
| Model Numarası: | EKO-ES5702 |
| Adedi: | 120 |
| Fiyat: | $3.3 |
| Ödeme Şartları: | %100 Peşin Ödeme |
| Tedarik Yeteneği: | 5000 adet/ay |
| Model | ECO-ES5702 |
| Renk | Beyaz |
| Düğme malzemesi | Paslanmaz çelikle yeni PP |
| Dış plaka | 0.3mm Galvanizli Demir Kaplama |
| Güç Özellikleri | D132mm Isıtma × 1pc / 1000W, 220-240V, PVC Kablo, 0.75mm2 VDE fişli CCA Kablosu |
| Ürün Boyutları | 210 × 229,6 × 64,1 mm |
| Master Karton | 455 × 260 × 500mm, 15kg, 12pcs/CTN |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar