| Marka Adı: | ECOBRIDGE |
| Model Numarası: | Eco-GS6023B |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | US$11.85~12.35 |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 3000pc/ay |
| Model | ECO-6023S |
| Renk | Siyah |
| Panel kalınlığı | 0.5mm paslanmaz çelik |
| Fırın Rack | 3.5x7.5mm kalınlığı |
| Düğme malzemesi | Paslanmaz çelikten yeni PP |
| Hava hortumu | φ11.5×0.5 |
| Traheal | φ14×0.6 |
| Ürün Boyutu | 598×334×90mm |
| Karton Boyutu | 560×405×615mm (4 adet/CTN, 19 kg) |
| Paket | 3 katmanlı renkli kutu + 5 katmanlı karton kutu + 1 sayfalık kılavuzlar |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar