| Brand Name: | ECOBRIDGE |
| Model Number: | ECO-GS6023B |
| MOQ: | 1000 |
| Price: | US$11.85~12.35 |
| Payment Terms: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Supply Ability: | 3000pcs/month |
| Model | ECO-6023S |
| Color | Black |
| Panel Thickness | 0.5mm Stainless Steel |
| Stove Rack | 3.5×7.5mm thickness |
| Knob Material | New PP with stainless steel |
| Air Hose | φ11.5×0.5 |
| Tracheal | φ14×0.6 |
| Product Size | 598×334×90mm |
| Carton Size | 560×405×615mm (4pcs/CTN, 19KG) |
| Package | 3-layer color box + 5-layer carton box + One-page manuals |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews