| Nazwa marki: | ECOBRIDGE |
| Numer modelu: | ECO-GS6023B |
| MOQ: | 1000 |
| Cena: | US$11.85~12.35 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000pcs/miesiąc |
| Model | ECO-6023S |
| Kolor | Czarne |
| Grubość paneli | 0.5 mm ze stali nierdzewnej |
| Stół kuchenny | 3grubość 0,5 × 7,5 mm |
| Materiał przycisku | Nowy PP ze stali nierdzewnej |
| Węża powietrzna | φ11.5 x 0.5 |
| Wydział śluzowy | φ14 x 0.6 |
| Wielkość produktu | 598 × 334 × 90 mm |
| Wielkość pudełka | 560 × 405 × 615 mm (4 sztuk/CTN, 19 kg) |
| Pakiet | 3-warstwowe pudełko kolorowe + 5-warstwowe pudełko kartonowe + jednostronicowe podręczniki |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje