| Ονομασία μάρκας: | ECOBRIDGE |
| Αριθμός μοντέλου: | Eco-GS6023B |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | US$11.85~12.35 |
| Όροι πληρωμής: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 3000pcs/μήνα |
| Μοντέλο | ECO-6023S |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Πάχος πάνελ | Ανοξείδωτο ατσάλι 0,5mm |
| Σχάρα κουζίνας | Πάχος 3,5×7,5mm |
| Υλικό πόμολου | Νέο PP με ανοξείδωτο ατσάλι |
| Σωλήνας αέρα | φ11,5×0,5 |
| Τραχειοειδές | φ14×0,6 |
| Μέγεθος προϊόντος | 598×334×90mm |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίου | 560×405×615mm (4 τεμ./ΚΙΒ, 19KG) |
| Συσκευασία | Έγχρωμο κουτί 3 στρώσεων + κουτί από χαρτόνι 5 στρώσεων + εγχειρίδια μιας σελίδας |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές