| Ονομασία μάρκας: | ECOBRIDGE |
| Αριθμός μοντέλου: | Eco-GS6003 |
| MOQ: | 24pcs |
| Τιμή: | US$7.89/PCS/pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 3000pcs/μήνα |
| Σχήμα | Ονομαστική ονομασία |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξωτερική πλάκα | 0.4mm πλαστικό σίδηρο επίστρωσης |
| Προδιαγραφές | Αλουμινένιο κάθισμα τρύπησης, καπάκι φωτιάς με σμάλτο, 3,5*7,5mm IEF Σιδηρούν πλαίσιο D14*0,6mm |
| Κουμπί | Νέο PP από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Αεροσωλήνα | Αλουμινίου D0.7mm + 0.5mm βαλβίδα ασφαλείας |
| Βαλβίδα ασφαλείας | Αλουμίνιο - 0,5 mm |
| Τραχεία | D11.5*0,5 mm |
| Κουτί δώρων | 595*70*335mm, 2,75KG |
| Καρτόνι | 630*335*595MM, 8PCS/ctn, 22,7kg |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές