| Merknaam: | ECOBRIDGE |
| Modelnummer: | Eco-GS6003 |
| MOQ: | 24pcs |
| Prijs: | US$7.89/PCS/pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 3000 pcs/maand |
| Model | ECO-GS6003 |
| Kleur | Zwart |
| Buitenplaat | 0.4mm Plastic Coating Iron |
| Specificatie | Aluminiumsit, gelast vuurkap, 3,5*7,5 mm IEF ijzeren frame D14*0,6 mm |
| Gordel | Nieuw PP met roestvrij staal |
| Luchtslang | Aluminium D0,7 mm + 0,5 mm veiligheidsklep |
| Veiligheidsventiel | Aluminium - 0,5 mm |
| Tracheale | D11,5*0,5 mm |
| Geschenkdoos | 595 x 70 x 335 mm, 2,75 kg |
| Verpakking | 630*335*595MM, 8 stuks per ton, 22,7 kg |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies