| Marka Adı: | ECOBRIDGE |
| Model Numarası: | Eco-GS6003 |
| Adedi: | 24 adet |
| Fiyat: | US$7.89/PCS/pcs |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 3000pc/ay |
| Model | ECO-GS6003 |
| Renk | Siyah |
| Dış plaka | 0.4mm Plastik Kaplama Demiri |
| Spesifikasyon | Çakma Alüminyum Koltuk, Enamel Yangın Kapak, 3,5*7,5mm IEF Demir Çerçeve D14*0,6mm |
| Düğme | Paslanmaz çelikten yeni PP |
| Hava hortumu | Alüminyum D0.7mm + 0.5mm Güvenlik Valfi |
| Güvenlik Valfi | Alüminyum - 0,5 mm |
| Traheal | D11.5*0.5mm |
| Hediye Kutusu | 595*70*335mm, 2.75KG |
| Karton | 630*335*595MM, 8PCS/tn, 22,7kg |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar