| نام تجاری: | ECOBRIDGE |
| شماره مدل: | ECO-GS6003 |
| مقدار تولیدی: | 24 عدد |
| قیمت: | US$7.89/PCS/pcs |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
| توانایی عرضه: | 3000 قطعه در ماه |
| مدل | ECO-GS6003 |
| رنگ | سیاه |
| صفحه بیرونی | 0.4mm آهن پوشش پلاستیکی |
| مشخصات | صندلی آلومینیومی ضربه، کلاه آتش از ضدعفونی کننده، 3.5 * 7.5mm IEF فریم آهن D14 * 0.6mm |
| دستکش | PP جدید با فولاد ضد زنگ |
| لوله هوا | آلومینیوم D0.7mm + 0.5mm دریچه ایمنی |
| دریچه ایمنی | آلومینیوم 0.5 میلی متر |
| تنفس | D11.5*0.5mm |
| جعبه هدیه | ۵۹۵*۷۰*۳۳۵ میلی متر، ۲٫۷۵ کیلوگرم |
| کارتن | 630*335*595MM، 8PCS/ctn، 22.7kg |
امتیاز کلی
بررسی اجمالی امتیاز
توزیع تمام رتبهبندیها به شرح زیر است.تمام بررسی ها