| Nazwa marki: | ECOBRIDGE |
| Numer modelu: | ECO-GS6003 |
| MOQ: | 24 szt |
| Cena: | US$7.89/PCS/pcs |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000pcs/miesiąc |
| Model | ECO-GS6003 |
| Kolor | Czarne |
| Płytka zewnętrzna | 00,4 mm Żelazo powlekane z tworzyw sztucznych |
| Specyfikacja | Siedzenie aluminiowe do przebijania, zamatowana czapka przeciwpożarowa, 3,5*7,5 mm IEF Żelazna ramka D14*0,6 mm |
| Głowica | Nowy PP ze stali nierdzewnej |
| Węża powietrzna | Aluminiowy zawór bezpieczeństwa D0,7 mm + 0,5 mm |
| Zawór bezpieczeństwa | Aluminium - 0,5 mm |
| Wydział śluzowy | D11.5*0,5 mm |
| Pudełko prezentów | 595*70*335 mm, 2,75 kg |
| Karton | 630*335*595MM, 8PCS/tn, 22,7kg |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje