| Merknaam: | ECOBRIDGE |
| Modelnummer: | Eco-GS6023B |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | US$11.85~12.35 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 3000 pcs/maand |
| Model | ECO-6023S |
| Kleur | Zwart |
| Paneeldikte | 0,5 mm roestvrij staal |
| Kookplaatrek | 3,5×7,5 mm dikte |
| Knopmateriaal | Nieuw PP met roestvrij staal |
| Gasslang | φ11,5×0,5 |
| Slang | φ14×0,6 |
| Productafmetingen | 598×334×90 mm |
| Afmetingen doos | 560×405×615 mm (4 stuks/doos, 19 kg) |
| Pakket | 3-laags kleurendoos + 5-laags kartonnen doos + handleidingen van één pagina |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies