| Ονομασία μάρκας: | Electric Stove |
| Αριθμός μοντέλου: | ECO-ES5813 |
| MOQ: | 40 |
| Τιμή: | $4.5 |
| Όροι πληρωμής: | 100% προκαταβολή |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 5000 τμχ/μήνα |
| Μοντέλο | ECO-ES5813 |
| Ισχύς | 1000W+1000W, 220-240V, 50/60Hz |
| Χρώμα | Καφέ |
| Κουμπί | Νέο PC με ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εξωτερική Πλάκα | Επίστρωση γαλβανισμένου σιδήρου 0,3mm |
| Μέγεθος | 430×240×80mm |
| Κύριο Κιβώτιο | 560×260×450mm, 8τμχ/ΚΙΒΩΤΙΟ, 12,7kg |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές