| Marka Adı: | Electric Stove |
| Model Numarası: | EKO-ES5813 |
| Adedi: | 40 |
| Fiyat: | $4.5 |
| Ödeme Şartları: | %100 Peşin Ödeme |
| Tedarik Yeteneği: | 5000 adet/ay |
| Model | ECO-ES5813 |
| Güç | 1000W+1000W, 220-240V, 50/60Hz |
| Renk | Kahverengi |
| Düğme | Paslanmaz çelikten yeni bir bilgisayar |
| Dış plaka | 0.3mm Galvanizli Demir Kaplama |
| Boyut | 430×240×80 mm |
| Master Karton | 560×260×450 mm, 8 adet/CTN, 12.7 kg |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar