| Nazwa marki: | Electric Stove |
| Numer modelu: | ECO-ES5813 |
| MOQ: | 40 |
| Cena: | $4.5 |
| Warunki płatności: | 100% zaliczki |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 5000 sztuk/miesiąc |
| Model | ECO-ES5813 |
| Moc | 1000W+1000W, 220-240V, 50/60Hz |
| Kolor | Brązowy |
| Pokrętło | Nowy PC z stalą nierdzewną |
| Płyta zewnętrzna | Powłoka z ocynkowanego żelaza 0,3 mm |
| Rozmiar | 430×240×80mm |
| Karton zbiorczy | 560×260×450mm, 8 szt./karton, 12,7 kg |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje