| Merknaam: | Electric Stove |
| Modelnummer: | ECO-ES5813 |
| MOQ: | 40 |
| Prijs: | $4.5 |
| Betalingsvoorwaarden: | 100% voorschot |
| Toeleveringsvermogen: | 5000 stks/maand |
| Model | ECO-ES5813 |
| Vermogen | 1000W+1000W, 220-240V, 50/60Hz |
| Kleur | Bruin |
| Knop | Nieuw PC met Roestvrij Staal |
| Buitenplaat | 0.3mm Verzinkt IJzer Coating |
| Afmeting | 430×240×80mm |
| Master Carton | 560×260×450mm, 8 stuks/CTN, 12.7kg |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies