| Ονομασία μάρκας: | Starlux |
| Αριθμός μοντέλου: | Eco-GS6054 |
| MOQ: | 100 τεμ |
| Τιμή: | US$16.34/pcs |
| Όροι πληρωμής: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 3000pcs/μήνα |
| Μοντέλο | ECO-GS6054 |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξωτερική Πλάκα | Επικαλυμμένος σίδηρος 0,5mm |
| Εστία | Κάθισμα από χυτό αλουμίνιο, Εμαγιέ καπάκι φλόγας, Πλαίσιο από σίδηρο 4*8mm IEF |
| Κουμπί | Νέο PP με ανοξείδωτο ατσάλι |
| Αεραγωγός | D11.5*0.5mm |
| Βαλβίδα Ασφαλείας | Αλουμίνιο - D0.7mm*1τμχ + D0.6mm*2τμχ + D0.5mm*1τμχ |
| Τραχειακός | D14*0.6mm |
| Κουτί Δώρου | 512*112*570 mm, 4.7kg |
| Καρτόνι | 520*345*580mm, 3 τεμ/ΚΑΡΤΟΝΙ, 17kg |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές