| Merknaam: | Starlux |
| Modelnummer: | Eco-GS6054 |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | US$16.34/pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Toeleveringsvermogen: | 3000 pcs/maand |
| Model | ECO-GS6054 |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Buitenplaat | 0,5 mm gecoat ijzer |
| Brander | Gegoten aluminium zitting, geëmailleerde vuurkap, 4*8 mm IEF ijzeren frame |
| Knop | Nieuw PP met roestvrij staal |
| Luchtslang | D11,5*0,5 mm |
| Veiligheidsklep | Aluminium - D0,7 mm*1 stuk + D0,6 mm*2 stuks + D0,5 mm*1 stuk |
| Trachea | D14*0,6 mm |
| Geschenkdoos | 512*112*570 mm, 4,7 kg |
| Doos | 520*345*580 mm, 3 stuks/CTN, 17 kg |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies