| Brand Name: | Starlux |
| Model Number: | ECO-GS6054 |
| MOQ: | 100pcs |
| Price: | US$16.34/pcs |
| Payment Terms: | MoneyGram,Western Union,T/T,L/C |
| Supply Ability: | 3000pcs/month |
| Model | ECO-GS6054 |
|---|---|
| Color | White |
| Outer Plate | 0.5mm coating iron |
| Burner | Die-Cast Aluminum Seat, Enamel Fire Cap, 4*8mm IEF Iron Frame |
| Knob | New PP with stainless steel |
| Air Hose | D11.5*0.5mm |
| Safety Valve | Aluminum - D0.7mm*1pc + D0.6mm*2pcs + D0.5mm*1pc |
| Tracheal | D14*0.6mm |
| Gift Box | 512*112*570 mm, 4.7kg |
| Carton | 520*345*580mm, 3 pcs/CTN, 17kg |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews