| Ονομασία μάρκας: | Electric Stove |
| Αριθμός μοντέλου: | ECO-ES5701B |
| MOQ: | 100 |
| Τιμή: | $2.5 |
| Όροι πληρωμής: | 100% Advance Payment |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 5000pcs/month |
| Σχήμα | Επομένως, δεν θα πρέπει να χρησιμοποιείται το εν λόγω μέτρο. |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Προδιαγραφές ισχύος | D132mm Θέρμανση × 1pc 1000W, 220-240V Καλώδιο PVC, 0,75mm2 CCA Wire VDE Plug |
| Κουμπί ελέγχου | Νέο PP με ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εξωτερική πλάκα | 0.3mm Ζυγισμένη επιφάνεια σιδήρου |
| Μέγεθος θυρίδας δώρων | 215×250×68mm, 0,71KG |
| Χρόνος παραγωγής | 4-5 εργάσιμες μέρες |
| Προδιαγραφές για το κουτί | 430×270×450mm, 16 κομμάτια/CTN, 9,5kg |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές