| Nazwa marki: | Electric Stove |
| Numer modelu: | ECO-ES5701B |
| MOQ: | 100 |
| Cena: | $2.5 |
| Warunki płatności: | 100% Advance Payment |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 5000pcs/month |
| Model | ECO-ES5701B |
| Kolor | Czarne |
| Specyfikacje mocy | D132mm Grzejnik × 1 sztuk 1000 W, 220-240 V Kabel PVC, wtyczka VDE 0,75mm2 CCA |
| Głowica sterowania | Nowy PP ze stali nierdzewnej |
| Płytka zewnętrzna | 0.3mm Żelazne powłoki galwanizowane |
| Rozmiary pudełka podarunkowego | 215 x 250 x 68 mm, 0,71 kg |
| Czas produkcji | 4-5 dni roboczych |
| Specyfikacje kartonu | 430×270×450 mm, 16 sztuk na CTN, 9,5 kg |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje